Autor Wątek: Informacje  (Przeczytany 3730 razy)

Offline Corgia

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Informacje
« dnia: Luty 01, 2013, 18:00:12 »
Cześć ! Tutaj znajdziesz wszelkie informacje dotyczące gry. Jeśli jednak jeszcze czegoś nie rozumiesz lub nie wiesz - zawsze możesz pytać. Odpowiem Ci ja lub inni użytkownicy. ;)

Offline Corgia

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Ogólne
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 01, 2013, 18:23:11 »
Ogólne

Horses Game to "gra" o koniach. Możesz w niej hodować najróżniejsze rasy. Po rejestracji zajrzyj do działu "Wybierz swojego pierwszego konia !", aby go wybrać.

Waluta

W HG mamy walutę HORSEO. Każdy nowy gracz zaraz po rejestracji otrzymuje 100 000 horseo (wiem, sporo :P). Potem musicie sobie sami liczyć (możecie oszukiwać, w końcu nie jestem firmą, która chce żebyście płacili, nie zarabiam na tym).

Magiczny Bazar

Magiczny Bazar to coś jak Czarny Rynek na howrse. Znajdziecie tu różne eliksiry itp.

Sklep

W sklepie można kupić ekwipunek, jedzenie.

Rozmnażanie

Sprawa z rozmnażaniem może się wydać ciut skomplikowana, ale może zrozumiecie.
Aby wydać na świat źrebaka, musimy posiadać klacz i ogiera (po rejestracji zawsze wybieramy dwa takie konie, choć nie muszą być odmiennej płci). Najpierw piszemy do mnie, którą klacz z którym ogierem chcecie pokryć. Źrebak rodzi się następnego dnia (lub jeśli jutro się nie zalogujecie to pojutrze itd.). Jeśli chodzi o umaszczenie, to ja je losuję, ale możecie być spokojni, że nie będzie taki sam jak matka ani jak ojciec. Z płcią jest tak, że daję co drugi. To znaczy, że jeśli np. dzisiaj jeden gracz pokryje klacz, jutro urodzi mu się klacz. Następny gracz pokryje jutro, urodzi mu się ogier. Jeszcze inny gracz pokryje później, znowu otrzyma klacz. Dlatego nigdy nie wiecie, jaka będzie płeć źrebaka. Jeżeli nadal nie rozumiesz - napisz w tym dziale lub do mnie na PW, to postaram się to jeszcze jaśniej wytłumaczyć. Kiedy już źrebak przyjdzie na świat, wyślę Ci PW z jego obrazkiem i danymi. Jedną klacz można kryć co 7 dni.

Starzenie

Niestety nasze konie się starzeją (chyba że mają eliksir młodości - patrz dział "Sklep" i temat "Magiczny Bazar"). 1 miesiąc dziennie. Mogą także umrzeć, kiedy przekroczą 30 lat.

Inne

Jeżeli coś jeszcze jest niezrozumiałe - śmiało pytajcie. ;)

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
companions wilkolwisci sod bhpelblag partiademokratyczna